Veci, ktoré ženy robia, keď podvádzajú

Zatiaľ čo je ťažké presne zistiť, kedy žena podvádza, existujú určité správania, ktoré ukážu, že sa vzďaľuje od svojho partnera.
Dobre si prečítajte tieto znaky či sa v nich nájdete alebo či ich nevedomky robíte aj keď nepodvádzate vášho milovaného, aby ste sa im mohli vyvarovať.

dívčí tvář

Veľa kritizovania
Uvedené ženy sa môžu naštvať a to nie je nič neobvyklé. Ale to, čo potrebujete vedieť, je jej neustále otravovanie. Ona sa bude zaoberať všetkým, od najmenších až po najväčšie problémy. Ak sa to deje, mohlo by to znamenať problémy. Začne zveličovať nedokonalosti svojich partnerov a ak ju pritiahne druhý muž, použije to ako zámienku na rozchod.

Fráza "My sme len priatelia"
Toto je klasické vysvetlenie, ktoré ženy používajú pri otázke o druhom mužovi. Ak je položená takáto otázka žene treba si dávať pozor ako odpovie a reaguje. Ak je nepríjemná a odmieta vám dať očný kontakt a nechce prezradiť viac, tak je viac než pravdepodobné, že ju ma v hrsti niekto iný.

Často je rozptýlená
Ženy sú prirodzene skvelé poslucháčky a pozorné bytosti. Ak si všimnete, že stráca záujem a sotva sa venuje pozornosti tomu, čo hovoríte, znamená to, že na ich mysli hrá niečo iné. Ak uvažuje vážne o druhom mužovi, je pravdepodobné, že jej myseľ je obsadená spôsobmi ako ukončiť tento vzťah.

Vyhýbajú sa konfrontácii
Keď sa ju pýtate priamo, či podvádza alebo nie, je pravdepodobné, že nebude priznávať a vyskúša všetko možné, aby sa vyhla konfrontácii. Zostane ticho, ponechá konverzáciu visieť alebo ju pretočí na niečo iné.

modelking

Strata záujmu o fyzickú intimitu
Bez ohľadu na to, ako dobre ju dostala, stráca záujem o sex, ak je v jej živote ďalší človek. Vo väčšine prípadov by to mohlo byť dôvodom, prečo sa odtiahne, bude pôsobiť chladno a vzdialene. Bozky sú rýchle a objatie sú krátke, mohlo by to byť znamením, že nemá záujem o intimitu. Prečo aj, keď ju dostala inde.