Dokonalý outfit zahŕňa aj zdravé a pekné vlasy

Kaderníčky majú veľa práce hlavne v období plesov či maturitných večierkov, kedy k nim chodia nešťastné ženy s prosbou o vytvorenie pekného účesy na niektorú zo slávnostných príležitostí. S tým si vedia hravo poradiť, no vlasy musia byť predovšetkým zdravé a udržiavané, aby účes z nich bol dokonalý. Pravidelná starostlivosť je tak na našich pleciach, okrem umývania si však vyžadujú aj niečo navyše, napríklad aplikáciu sér či masiek so špeciálnymi účinkami.

Krása a zdravie idú ruka v ruke

Žena s neupravenými, či dokonca mastnými a špinavými vlasmi pôsobí odpudzujúco, to však nechce asi žiadna z nás. Základná starostlivosť je udržiavať ich čisté a zdravé, teda nájsť ten správny šampón na danú kvalitu vlasov, a tiež aj vlasová kozmetika Amourdeadsea akási nadstavba v starostlivosti, čo sú séra a masky s hydratačnými vlastnosťami. Každodenné česanie, špinavé prostredie a iné faktory vplývajú na kvalitu vlasov a môžu ich poškodzovať, takže na rade je použitie špeciálnej vlasovej kozmetiky určený presne na daný problém.

Internetové obchody majú svoju ponuku bohato zastúpenú výrobkami najrozličnejšieho zloženia, hydratačné šampóny, v ktorých je bohato zastúpený keratín a argánový olej, posilnenie korienkov vlasov má na starosti regeneračný šampón s bahnom z Mŕtveho mora a avokádovým olejom, séra a masky so špeciálnym zložením a množstvom výživných látok, ktoré podporujú zdravý rast vlasov a ich kvalitu. Masky sú navyše obohatené aj o vitamín B5, keratín, prášok z drvených perál a tiež omega-6 mastné kyseliny, tieto zložky regenerujú, zlepšujú a ochraňujú pokožku hlavy, vlasy sú po ich aplikácii lesklé a pružné.

Aj domáca starostlivosť sa počíta

Vlasy je potrebné udržiavať čisté, ale časté umývanie im takisto nemusí prospievať, najlepšie je nájsť tú zlatú strednú cestu, kedy zistíte, že vašim vlasom prospieva všetko, čo s nimi robíte. Masky je vhodné aplikovať na vlasy až po umytí a nechať ich pôsobiť 5 až 10 minút, následne opláchnuť. Sú určené aj pre poškodené a farbené vlasy.