Chudnite rýchlejšie

Celý život som bola skeptická, keď sa to týkalo chudnutia. Naozaj som bola presvedčená o tom, že všetko, čo je naozaj veľmi dôležité, je presne toto. Že mi môže byť fajn. Že sa môžem zamerať na veci okolo seba. A že môžem urobiť všetko preto, aby boli veci lepšie, krajšie a viem, že ja budem krajšia len vtedy, keď na sebe začnem poriadne pracovať. Nie že by som bola obézna. Ale človek vie na sebe spoznať, keď má nejaké tie kilá navyše. Tak som začala veľmi zvoľna. Začala som sa viac hýbať. Začala som upravovať stravu. Ale akosi som so sebou stále nebola spokojná.

svačina

Mala som pocit, že robím všetko správne. Cvičím, snažím sa normálne jesť. Aj keď ma občas prepadne ten pocit, že by som vyžrala celú svoju chladničku.

Vidíte a asi tu nastal ten problém. Nemôžem od svojho tela chcieť správne pracovanie, keď aj ja by som sa najradšej hneď odtrhla z reťaze, keby som mala príležitosť. Musím mu ukázať, ako sa má správne jesť, ako sa má správne myslieť a že toto je niečo, na čom musí pracovať. Preto som sa rozhodla radikálne. Apidex mi s vlčím hladom pomohol tak, že sa mi tomu naozaj samej nechcelo veriť a je jasné, že keď tomu raz uveríte, je to perfektné.

mrkev

Práve viera v niečo je to, čo vás určite vie posunúť ďalej a vďaka čomu budete mať stále pocit, že sa máte kam posúvať. Je to jednoznačne to najlepšie, čo sa môže stať.

V každom prípade sa vždy musíte zamerať na to, že aj keď sú pre vás niektoré veci veľmi zvláštne a veľmi nepravdepodobné, práve toto je niečo, čo vás dokáže posunúť ďalej a vďaka čomu bude vaša postava oveľa lepšia a oveľa krajšia, ako keď ste začínali s chudnutím. Musíte sa však určite zamerať na veci, ktoré sú okolo vás a na to, čo na sebe naozaj máte veľmi radi. Chudnutie je jednou z ciest, ale musíte to robiť správne a musíte urobiť maximum preto, aby ste boli spokojný.