Byť gentlemanom nie je nikdy out

Mnoho žien na také niečo už ani nepomyslí. Mladí muži už nie sú viac vychovávaní tak, aby prejavovali takéto známky náklonnosti. Povedali by pravdepodobne, že je to trápne a nevkusné. V skutočnosti je to však najlepší, najkrajší a najvznešenejší spôsob ako vyjadriť svojej partnerke, že ju milujete, je pre vás výnimočná a vážite si ju.

kravata.jpg

Páni, kedy naposledy ste svojej partnerke po tom čo ste prišli do reštaurácie vzali kabát a odsunuli stoličku? Ak nikdy a domnievate sa, že takéto správanie je starodávne a trápne, tak ste na veľkom omyle. Nič nepoteší partnerku viac ako pozorné gesto od jej partera. To, že svojej milovanej zoberiete ťažkú tašku aby ju nemusela nosiť ona, že jej pomôžete von z kabáta, alebo sa jej neustále pýtate či jej s niečím nemôžete pomôcť je azda najkrajší prejav lásky, po akých ženy túžia.
Čo je však najsmutnejšie je to, že takéto spôsoby by mali byť samozrejmosťou pre každého muža. Správať sa ku svojej partnerke ako v romantickom filme zo 60 rokov. To, že tieto spôsoby zanikli spolu s čiernobielou obrazovkou je veľmi smutné. Ženy sa potom cítia oveľa viac nedocenené, nevýnimočné, obyčajné a najmä nemilované. Pozornosť zo strany muža je najkrajším prejavom lásky a jeho záujmu o ženu. Či už vravíme o začiatkoch vzťahu, kedy si muž pamätá na maličké detaily, alebo si všimne, že máte iný účes či nové topánky. To všetko sú veci, ktoré by sa mohli zdať ako hlúposti, avšak vôbec nejde o nové topánky, či o nový účes. Ide o to, že si svoju partnerku všímate, pretože ju milujete.

svatba.jpg

Nepozornosť je naopak prejavom ľahostajnosti, čo jasne svedčí o malom, ba až žiadnom záujme. Takéto prejavy zasa znamenajú to, že partnerka nie je pre vás dosť dôležitá, dobrá, krásna… Jednoducho dosť čokoľvek, čo by byť pre vás mala. Pozornosť by však mala byť samozrejmosťou, pretože vyjadruje jasnú záujem, ak jej máte voči svojej partnerke nedostatok, porozmýšľajte, či ju skutočne milujete.