Po čom muži túžia

Určite sa už každá z nás aspoň raz za čas zamyslela nad tým po čom muži túžia. Čo je pre nich atraktívne a čo hľadajú vo vzťahu? Práve tým som sa zaoberala a hľadala na to odpovede. Ak vás zaujíma k čomu som dospela určite pokračujte v čítaní!

dvojice

Dokonalosť

Mnohé si myslíme, že pre mužov je atraktívne vyzývavé oblečenie a nádherná postava. No nie je to vždy tak. Čo mužov na nás najviac priťahuje je ženskosť a prirodzenosť. Milujú ak je žena prirodzene krásna a váži si samú seba. Najviac ich zaujmú dlhé vlasy a krásna tvár. Samozrejme aj ženská postava, no nemusí byť dokonalá. Predsa nikto z nás dokonalý nie je. Muži si jednotlivé nedokonalosti na ženách skôr vážia.

pár

Žijeme však vo svete kedy sme si vytvorili klamlivú predstavu že musíme pôsobiť dokonalo. Neustále sa medzi sebou porovnávame a predbiehame v tom, ktorá bude krajšia.  Sociálne siete len prispievajú k tomu aby sme sa porovnávali a navzájom si závideli. Čo však neuvidíme na žiadnej fotke je realita. Existujú rôzne programy na úpravu fotiek a tak isto kopu efektov. My tak nevidíme realitu ale iba nejakú prerobenú fotografiu.

muž

Práve kvôli tomu by sme si mali uvedomiť čo je pre nás dôležité. Nemali by sme sa snažiť vyzerať dokonalo ale práve naopak mali by sme pôsobiť prirodzene. Žijeme v umelom svete, ktorý sme si samé vytvorili. Samozrejme toto sa mužom určite nepáči. Chcú sa ráno prebúdzať pri normálnej žene a nie len umelej napodobenine niečoho. Muži nehľadajú umelosť oni hľadajú ženu, ktorá s nimi založí rodinu.
Ďalšou otázkou je po akých vlastnostiach muži túžia? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Túžia po tom aby mali pri sebe niekoho kto ich vždy pochopí. Nevyčítajte svojim priateľom a manželom úplne maličkosti a hlúposti. Zamerajte sa skôr na pekné chvíle strávené spolu a snažte sa jeden druhého navzájom pochopiť. Práve to je kľúčom k šťastnému a spokojnému vzťahu.