Ako si vybrať pánsky náramok?

Náramky sú jedným z najbežnejších doplnkov pre mužov. Sú umiestnené na rovnakej úrovni ako drahé hodinky, manžetové gombíky a kravaty. Mnohé značky ponúkajú širokú škálu náramkov, ktoré organicky dopĺňajú akýkoľvek mužský vzhľad, od klasiky až po bežné nosenie.

náremek

Čo je to pánsky náramok?
Náramok je štýlové pánske príslušenstvo nosené na zápästí. Jeho príbeh siaha ďaleko v čase – v dávnych dobách Egypta. Potom muži a ženy nosili náramky vyrobené z kovu alebo pravej kože. Verilo sa, že chránia svojho majiteľa pred zlými duchmi, posilňujú zdravie a dodávajú silu. Tieto doplnky boli nosené v stredoveku.  Ako každý doplnok , aj náramok je spôsob sebavyjadrenia, odráža váš zmysel pre chuť a štýl, takže nákup náramku musí byť braný zodpovedne. Veľký sortiment a užívateľsky prívetivé rozhranie vám umožní nakupovať čo najpohodlnejšie.  Medzi množstvom výrobkov je celkom možné nájsť presne ten model, ktorý sa vám bude páčiť.

pásnký náramek

Čo hľadať pri nákupe?
Ak dávate prednosť obchodnému štýlu a máte v pláne nosiť náramok pod rukávom košele, svetrom alebo sakom, vyberte si model, ktorý presne zapadne do zápästia, napríklad kožený opasok. Ak uprednostňujete ležérne oblečenie, športový šik alebo neformálny štýl vo vašom oblečení a neplánujete skryť náramok, potom je výber oveľa širší. Môže to byť reťaz, trojrozmerné šperky z prírodných kameňov, náramok Shambala atď. Mimochodom, náramky z prírodných kameňov – serpentín, lávový kameň, atď.  sú teraz obzvlášť populárne. Takéto šperky vyrába mladá značka Everiot , prezentovaná výlučne v obchode Cheros. Pod touto „povstaleckou“ značkou sú skutočné ručne vyrobené doplnky vyrobené pre mužov, ktorí si cenia slobodu a štýl. Rôzne kamene, grafické línie, vysoké spracovanie, dôraz na detail posilňujú dojem vznešeného dizajnu. Everiot vytvára náramky, ktoré sa nosia spolu s hodinkami, táto kombinácia vyzerá štýlovo a odvážne.