Bezpečnosť a dokonalosť v jednom

Vždy som túžila po tom, aby bol môj domov symbolom bezpečia. Bezpečie bolo pre mňa niečo, čo bolo naozaj dôležité. A aj keď som raz za čas naozaj mala pocit, že je všetko celé zle, práve bezpečnosť ma uisťovala v tom, že sa môžem spoľahnúť na všetko, čo je okolo mňa. Bezpečnosť a ostatné veci boli pre mňa prioritou číslo dva. Keď som mala deti, jednoducho sa to všetko len zvýšilo. Bála som sa o moje deti a bála som sa aj o môjho manžela, ale chcela som, aby som bezpečie vo svojom dome zabezpečila veľmi štýlovo.

skleněné zábradlí

Všetko, čo bolo pre mňa naozaj veľmi dôležité, som musela naozaj zabezpečiť. Vždy som sa spoliehala na to, že každú situáciu budem vedieť perfektne vyriešiť. Vždy som verila v to, čo je okolo mňa, takže som sa jednoducho spoliehala na svoj vlastný úsudok. A bolo mi jasné, že o nič viac ani ísť nemôže. Verím tomu, že naozaj môžem urobiť niečo preto, aby bolo v mojom domove štýlovo, ale zároveň aj bezpečne. Takže ak si myslíte, že by ste mohli niečo urobiť, nerozmýšľajte nad tým a urobte to. Ja som sa teda rozhodla, že to urobím a budem robiť všetko, čo je pre mňa dôležité.

prosklené zábradlí

Keďže som doma chcela mať štýlové bezpečie, bolo mi jasné, že v prvom rade je to sklenene zabradlie. Neverili by ste tomu, že aj niečo takéto dokáže byť symbolom bezpečia a všetkého, čo je okolo vás. Môžete ho dať na schody, môžete ho dať na balkón alebo terasu a verte tomu, že ja som to dala úplne všade. Len preto, lebo som jednoducho a chcela a vyzeralo to tak dobre, že som tomu nechcela veriť. Konečne môžem byť spokojná s tým, v akom stave je môj dom, ale zároveň som sa nemusela báť toho, že moje deti pri hraní spadnú zo schodov. A myslím si, že presne to je naozaj najviac. Chcela by som, aby sa začali na toto sústrediť aj ostatní ľudia. Nebojte sa, je to to najlepšie, čo môžete urobiť. A dokonca sa to aj ľahko udrží čisté.