Ženský orgazmus nie je tabu

Niektoré ženy naozaj nedosiahnu orgazmus celý život. Často ide o problém psychický. Nevedia sa uvoľniť, nevedia sa tešiť zo sexu a intimity. Ak ide o problém fyzický, žiaľ nebol ešte schválený žiadny liek, ktorý by odstránil u žien tento problém. Na dosiahnutie orgazmu je na trhu niekoľko podporných prostriedkov, vyskúšať môžete ženskú obdobu viagri
Nemožnosť dosiahnuť vrchol môže byť spôsobená aj tým, že ženy dostatočne nepoznajú svoje telo. Pri jednom z prieskumov bolo zistené, že ženy na obrázku nevedeli identifikovať vagínu, či klitoris. Masturbácia by mala byť prirodzená a práve pri nej ženy najlepšie spoznajú svoje telo.

sexy žena

Ženský orgazmus by sme mohli prirovnať k malej smrti, alebo výbuchu sopky. Má niekoľko podôb, či už vyvrcholením bodu G, alebo na mentálnej úrovni. Až tretina žien nevie vyvrcholiť pri sexuálnom styku a preto poznajú len klitoriálny orgazmus. Pritom stačí dobre spoznať svoje telo a nebáť sa experimentov v posteli.
Najcitlivejšou časťou tela ženy je klitoris, pretože sa na ňom nachádzajú tisícky nervových zakončení. Klitoriálny orgazmus je preto veľmi silný a ľahko dosiahnuteľný. Po orgazme je klitoris veľmi citlivý a potrebuje chvíľu na ukľudnenie.
Ak patríte k ženám, ktoré dosahujú aj vaginálny orgazmus, môžete si gratulovať. Tento typ začína vo vagíne a postupne sa šíri do celého tela, alebo môže byť intenzívny len v oblasti panvy. Väčšine žien však trvá nejakú dobu než ho dosiahnu a potrebujú k nemu intenzívnu stimuláciu.

spodní prádlo

Pri dostatočnom uvoľnení sa dá orgazmus dosiahnuť aj dráždením erotogénnych zón ako sú bradavky, pery, uši, krk, prsty, či zadok. Ženy svojou citlivosťou vedia dosiahnuť vrchol nielen fyzicky, ale aj mentálne.
Ak chcete svoj orgazmus dosahovať častejšie, skúste zaručené polohy. Nimi sú poloha koník, kedy je žena na mužovi, alebo penerácia ženy zozadu po stojačky.
Ženský orgazmus je neustále predmetom štúdií, pretože zo všetkých živočíchov na zemi, je práve ich najviac tajomný. Ide naozaj o veľkú vedeckú záhadu.