Všetko po ruke!

Páni, aj keď si to neradi priznávate, aj vy nosíte kabelky. Teda pardon, pánske tašky. Je pravda, že sa nájdu aj takí, ktorí tento módny doplnok odmietajú a radšej všetko nosia po vreckách či v aute. To ale určite nie je praktické riešenie. Ak sa pánskym taškám bránite i vy, prečítajte si niekoľko dôvodov, prečo by ste mali svoj názor jednoznačne zmeniť. Hnedá pánska kožená taška na bielom pozadí

  1. Sú praktické:Pánske tašky cez rameno vyzerajú dobre a sú praktické. Môžete si do nich nahádzať všetko, čo potrebujete mať po ruke. Možno si hovoríte, že po ruke nič mať nemusíte. To je ale tá najväčšia hlúposť! Kľúče, mobil, notebook, zápisník, desiata a olovrant? Vy tieto veci so sebou nenosíte? Predpokladajme, že s najväčšou pravdepodobnosťou áno. Teraz ich už nebudete musieť nosiť v rukách, vo vreckách či v priečinkoch v aute. Budete ich mať pekne po ruke, vo vašej elegantnej taške.
  2. Pôsobíte pripraveným dojmom:Tašky sa hodia hlavne vtedy, ak chodíte do práce. Po prvé si do nich všetko zbalíte, no a po druhé, pôsobíte neustále dojmom, že ste pripravený na pracovnú poradu či stretnutie so zákazníkom.
  3. Doladia to, čo máte na sebe:Outfit bez tašky nepôsobí úplne, čo neplazí len pri ženách. Správne zvolenou taškou navyše viete ozvláštniť nudné a nevýrazné oblečenie. Stačí si vybrať správny odtieň, materiál, typ a o dokonalý look máte postarané. Nezabudnite na to, že taška musí ladiť s ostatnými detailmi, ako napríklad s topánkami.

Pánska hnedočierna kožená taška cez rameno

  1. Ocení ich vaša partnerka ( a aj vy ):Kto nosí kabelku vašej priateľky, keď spolu idete von? Určite nie ona. Veru tak, ženy sú už raz také. Vezmú si parádnu a drahú kabelku, no po chvíľke sa im ju už nechce nosiť. Koniec https://www.supermusic.cz/skupina.php%3Fidpiesne%3D554%26sid%3D koncov, prečo by aj mali, keď majú vedľa seba chlapa, ktorý im s ňou pomôže. Ak si ale zaobstaráte peknú pánsku tašku, priateľka nebude musieť nosiť tú svoju a vy sa už nebudete po ulici musieť prechádzať so ženskou kabelkou s trblietavými kamienkami.