Tumblr – zabavme sa na internete

Medzi voľnočasové aktivity veľmi veľa ľudí dnes patrí mnoho stránok, blogov a čohokoľvek, čo nás dokáže dostať von z reality. Niekedy pozeráme videá, inokedy počúvame hudbu. Medzi záľuby mnohých ľudí však patrí aj vedenie s vlastného, jedinečného blogu. Čo sa dá na takomto blogu robiť? Čo na ňom môžeme zdieľať a o aké veci sa môžeme so svetom podeliť? Výber je skutočne na nás, môžeme si založiť blog, ktorý bude určený pre istú vekovú skupinu, ale aj pre nejakú vekovú kategóriu. Nie sú to však podmienky, na vašom blogu môže byť aj takpovediac „chaos“ a môžete naň pridávať čo sa vám páči, kedy sa vám to bude páčiť a mať to tam aj tak dlho, ako len vy sami chcete.

čas.jpg

Váš tumblr profil môžete poňať aj ako nejakú vašu osobnú nástenku, denník, kde si budete zdieľať vaše obľúbené fotografie, príspevky, články, texty, texty piesní, ale aj samotné piesne. Jednoducho, môžete tu zdieľať čo len chcete. Po pridaní tagov vás ľahko nájdu ľudia, ktorí tu hľadajú presne to, čo vy zdieľate, alebo vy sami tu takýmto spôsobom nájdete veľmi podobných s ktorými budete môcť navzájom zdieľať svoje blogy.

prskavka.jpg

Je aj veľmi obohacujúci. Prečo? Ak viete, koho sledovať, tak sa dozviete a zistíte mnoho zaujímavosti z tej ktorej oblasti, ktorá vás zaujíma. Ak sa napríklad zaujímate o prírodu, milujete jej skvostné diela, ktoré dokáže prirodzene, bez akejkoľvek ďalšej pomoci vytvoriť, môžete sledovať stránku, kde niekto zdieľa príspevky práve o nej. Práve pre toto je internet taký úžasný, dokážeme sa aj s cudzincami podeliť a radosť, ktorú z niečoho pociťujeme.
Vašu stránku môžete teda zamerať skutočne na čokoľvek, čo vás zaujíma. Príspevky môžete repostovať od iných užívateľov, ktorých sami sledujete, ale môžete aj pridávať vlastné (veď predsa všetko to musí nejako najprv vznikať). Nebojte sa byť kreatívny a odlíšiť sa od ostatných vašou jedinečnou a originálnou nástenkou.