Spoľahlivý servis kanálov a potrubí formou krtkovania

Pre riešenie problémov s upchatým potrubím a nefunkčnou kanalizáciou je vhodné osloviť odborníkov a profesionálov, ktorí Vám na základe svojich dlhoročných skúsenosti zvolia vhodný postup čistenia a navrhnú aj riešenia do budúcnosti.

Ponúkaný servis krtkovanie je spoľahlivou a rýchlou službou aj v prípade, ak je už Vaše potrubie alebo kanalizácia nefunkčné, mastnota a špina sú usadené na stenách potrubiach a riešite vytekajúcu vodu spolu so znečistením do okolia – práve vtedy je dobre vedieť kontakt na spoľahlivý servis „krtkovania“.

yellow-dirt-1531755_640

Buď na webovej stránke alebo telefonicky oznámite problém aj s čo najdetailnejším popisom poškodenia, zahlásite Vašu adresu a počkáte zopár minút na príchod odborníkov s profesionálnym technickým vybavením.

Profesionálna technika, ktorá bude použitá na odstránenie havárie sa zvolí podľa objektu, buď sa jedná o domácnosť alebo problém sa vyskytol vo väčšom objekte s dlhším a širším potrubím. Pre riešenie havárie s domácim umývadlom, drezom, sifónom, vaňou alebo toaletou sa používa elektromechanické čistenie pomocou špeciálnej pružiny s hrotmi a koncovkami, ktoré vykonávajú pravidelný rotačný pohyb a odstraňujú mastnotu, nečistoty a usadeniny. Precízne vyčistia aj menšie priemery potrubí, sú účinné a výkonné.

Ak je havária v priemyselnom objekte najvhodnejší spôsob riešenia je vysokotlakové čistenie, čo v praxi znamená použitie vysokého tlaku vody vytvoreného online čerpadlom, ktoré je umiestnené v pohotovostnom vozidle a použitého na odstránenie prekážok pre správne fungovanie kanalizácie. Tento spôsob čistenia sa uplatní pri dlhých potrubiach a je efektívne v každom jeho centimetri.

water-783355_640

Obidva spôsoby sú ekologické, rýchle, efektívne a vyriešia akýkoľvek stav potrubia, kanalizácie, splaškových odtokov a dažďových odvodov a iných kanalizačných pripojení, nezanechávajú po sebe zbytočné nečistoty a neporiadok, nie sú potrebné počiatočné demolačné práce a nezasahujú agresívne do potrubia alebo kanalizácie.

Ponúkaný servis má korektnú predbežnú cenovú kalkuláciu, je rýchly a je skutočne pre potreby ľudí v akútnej havarijnej situácii.