Uvoľnite sa s príjemnou tantra masážou

Na človeka pôsobí veľa vecí negatívne, ale sú tu aj mnohé veci, čo ho naopak dokážu vzkriesiť a postaviť na nohy. Veci, ktoré pozitívne pôsobia na jeho náladu a kondíciu, teda na jeho duševnú aj telesnú stránku a naplňujú ho tak potrebnými životnými silami. Ak by sme sa mali zamerať konkrétne na jednu z týchto vecí alebo v tomto prípade skôr na relaxačnú aktivitu, tak potom sa k tým najúčinnejším radia masáže.

masáž, žena

Hoci aj tie klasické, pri ktorých sa pozornosť venuje chrbtici, končatinám a podobne. Je to skôr o telesnej regenerácii a niekedy dokonca o rehabilitácii. Telesnou schránkou sa zaoberá väčšina masáží a takú tantrickú masáž zo začiatku sprevádza úvodný rituál, v ktorom sa vzdáva úcta telu ako súčasti, vďaka ktorej dokážeme vnímať a spoznávať tie najpríjemnejšie rozkoše.

kvety, kamene, relaxačné

A nebudeme chodiť okolo horúcej kaše.

  • Vieme, že najpríjemnejšiu rozkoš prinášajú senzuálne dotyky v oblasti najimpulzívnejších erotogénnych zón. Teda v prípade, keď sa „hráme“ s našou sexuálnou energiou.

A práve týmto sa zaoberá tantrická masáž. Nepredstavte si však pod tým sex alebo niečo, čo by ste si dokázali kúpiť aj v priváte. Nie. O samotný sex tu nejde a ani o iné sexuálne praktiky. Hoci so sexuálnou energiou sa tu aj napriek tomu pracuje a to v bohatej miere. Je to asi hodinový rituál, ktorý pozostáva zo senzuálnych dotykov a praktizuje sa pri ňom napríklad aj masaz prostaty https://www.tantradiamond.sk/masaz-prostaty-sucast-tantrickej-masaze/.

  • Predstavte si spojenie klasickej masáže s tou erotickou.
https://youtu.be/USXf9a6l3Ns

Ako bolo spomenuté, tento priebeh sprevádzajú senzuálne dotyky po celom tele zákazníka. Ruky skúsenej a zaučenej, väčšinou aj príjemnej a atraktívnej masérky prinášajú dokonalé uvoľnenie sexuálnej energie a odstraňujú sa pri tom aj dlho zadržiavané bloky, ktoré sú zodpovedné za to, že nás v bežnom živote brzdí nervozita, stres a vyčerpanosť.