Plastové obálky

Napriek tomu, že dnes už sa čoraz viac vecí rieši cez internet, pošta a posielanie zásielok bude vždy potrebné. Či už posielate listy alebo menšie predmety ako napríklad darčeky, mali by ste poznať aj obálky, ktoré zaručia, že sa vám zásielka vôbec nepoškodí pri nesprávnom zaobchádzaní na pošte. Váš balík môžete zabaliť do krabíc či rôznych typov obálok. Dnes vám však chceme predstaviť práve plastové obálky 2packsk.sk, ktoré nesú so sebou len samé výhody.

1389-700

Okrem toho, že sú tieto obálky znova použiteľné, a teda neničia životné prostredie, ich hlavnou výhodou je najmä bezpečnosť. Väčšinou sú tieto obálky až z osemdesiatich percent vyrobené z recyklovaného materiálu, čo je tiež obrovskou výhodou v porovnaní s ostatnými obálkami. Ak chcete poslať napríklad knižky, oblečenie či fotky a chcete predísť ich poškriabaniu, práve plastové obálky by mohli byť tou najlepšou možnosťou pre vás. Existuje viacero typov plastových obálok, medzi ktorými si môžete vyberať. Napríklad sú obálky s uškom na prípadné ľahšie prenášanie alebo aj bez uška. Líšia sa tiež aj silou, teda sú v silách od 50 do 90 mikrometrov.

1143-700

Samozrejme, že sú vyrábané v rôznych rozmeroch a aj farbách. Napríklad ponúkame farby ako ružová, zelená, fialová, biela alebo modrá. Čo sa týka rozmerov, najpredávanejšie sú 250×360 milimetrov, či väčší rozmer ako je 350×450 milimetrov. Záleží iba na vás, akú veľkú obálku potrebujete. Určite mnohých zaujíma aj cena. Ceny týchto obálok sú naozaj veľmi výhodné, za desať kusov obálky s menším rozmerom by ste zaplatili približne 80 centov. Existujú aj balenia so 100 kusmi za asi 6 eur. Obálky sú uzatvárateľné, čiže sa nemusíte báť, že by ste niečo stratili počas prepravy.

Ak ste človek, ktorý neustále posiela niečo poštou či predáva rôzne oblečenie cez túto službu, neváhajte a pozrite sa na ponuku plastových obálok.