Saténové obliečky ako afrodiziakum!

Máločo je luxusnejšie ako saténová posteľná bielizeň – od elegantného lesku a klasickej krásy materiálu až po jemný luxusný pocit na pokožke. Saténové obliečky prinášajú do spálne skutočný luxus, transformujú vzhľad miestnosti a uľahčujú pohodlie a odpočinok. Začlenenie saténového prehozu do výzdoby spálne je jednoduchý a ekonomický spôsob, ako maximalizovať pokojnú atmosféru a potenciál pohodlia vašej izby. Saténové obliečky poskytujú jedinečný hmatový vnem kombináciou neobvyklej jemnosti a chladu. Saténové obliečky sú skvelé na teplú letnú noc, pretože chladný hodvábny satén osviežuje pokožku, nelepí sa na ňu. Namiesto toho kĺže po pokožke. Saténová posteľná bielizeň v chladnom počasí zahreje, a preto je to ideálna voľna posteľnej bielizne na celý rok.

saténová látka

Zážitok zo spánku je na inej úrovni

Je známe, že saténové obliečky sú najpohodlnejšie na holú pokožku. Sú skvelé, ak vás svrbí pokožka, prípadne ju máte suchú, pretože vám poskytnú príjemnú úľavu. Telo pod saténovými obliečkami môže pokojne odpočívať a vy sa prebudíte s pocitom oddýchnutia, pretože umožňujú ľahký pohyb v posteli bez toho, aby ste sa zamotali alebo mali problém so skrútenými obliečkami. Majitelia saténovej posteľnej bielizne tvrdia, že ste vlastníkom aspoň jednej súpravy, tak už sa nevrátite ku klasickým bavlneným, pretože je to takmer urážka pre telo. Saténové obliečky posúvajú váš zážitok zo spánku na úplne inú úroveň pohodlia – pohodlia, ktoré vám ani špičkové bavlnené obliečky neposkytnú, dokonca ani tie najkvalitnejšie bavlnené obliečky.

světlý satén

Pohodlie, mäkkosť, ktoré potrebujete

Vedeli ste, že aj manželské páry veľmi radi volia saténové obliečky? Chcete vedieť prečo? Je známe, že hodvábny satén hrá úlohu afrodiziaka, pretože poskytuje bezkonkurenčné pohodlie a mäkkosť, vďaka čomu je telo automaticky na šťastnejšom mieste. Zažívate prebdené noci? Saténové obliečky vám môžu poskytnúť pohodlie, ktoré potrebujete, aby ste okamžite mohli zaspať.

Výhodou je ich dlhá životnosť

Mnohé kamenné obchody, ale i internetové ponúkajú súpravy saténových obliečok, ktoré sú krásne a pohodlné. Súpravy majú mimoriadne dlhú životnosť, takže nemusíte mať strach z opotrebovania z častého prania. Obchody ponúkajú saténové prestieradlá, obliečky na vankúše i periny v rôznych veľkostiach. Nájdete ich aj v rôznych farebných odtieňoch, takže sa nemusíte báť, že sa vám nehodia do vašej spálne. Môžete vyberať zo sýtych i žiarivých farbách. Veľmi obľúbené farby obliečok sú čierna, biela, zlatá. Ak sa chcete dozvedieť viac o saténových obliečkach, navštívte webovú stránku https://www.luxusna-spalna.sk/.