Na poníka? Toto sa vám zapáči!

Počuli ste už výraz „Pony sex“? nemajte strach, nejde o nič zvrátené a ani žiadne zvieratá pri tejto praktike nezohrávajú žiadnu úlohu. Ide v podstate o úplne normálny sex, s tým rozdielom, že si vy „osedláte“ svoju partnerku, alebo si ona „osedlá“ vás. Ako na to? Hneď sa k tomu dostanem.

Žena v čiernej podprsenke stojí pri okne

Pony sex som si prvýkrát mohol vyskúšať na sex private Prievidza. „objednal“ som sa ku slečne, ktorá ponúkala aj ľahké sado maso techniky a ako neskúsený som sa úplne vložil do jej rúk. Práve ona mi predviedla, ako vyzerá táto pony technika. V podstate ide o klasický sex „odzadu“, pri ktorom sa však používajú aj rôzne pomôcky. Napríklad obojok s vôdzkou, ktorý máte pripevnený o krk. Fajn je aj bičík a iné pomôcky, ktorými viete http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/vychod-usa-ma-pred-sebou-neprijemne-mrazivy-vikend/1569836 toho druhého „drezúrovať“. Ak patríte k tým ľuďom, ktorý sú milovníkmi úplne obyčajného klasického sexu, tak sa vám na prvé počutie do niečoho takéhoto možno nebude chcieť ísť. Úplne vám rozumiem, aj ja som bol v rozpakoch. Tie ma však veľmi rýchlo prešli. Pri tejto zábavke si totiž nemusíte spôsobovať absolútne žiadnu bolesť. Najviac vzrušujúci je ten pocit, kedy vás má druhý pod úplnou kontrolou. Ak chce, tak vás môže pritiahnuť k sebe alebo trošku uvoľniť.

Odhalená žena kľačí na bielej posteli

Skutočne si myslím, že sa vám niečo takéto môže zapáčiť. Minimálne, ak potrebujete sex niečím ozvláštniť, tak si myslím, že toto nie je zlý nápad. Nepotrebujete k tomu nič špeciálne, teda okrem spomínaných pomôcok, ktoré však nie je absolútne náročné zohnať. No a kúsok fantázie taktiež nie je na škodu. Inak povedané, choďte tak ďaleko, ako je to príjemné vám a vášmu partnerovi v posteli. Toto je inak veľmi dôležité. Skutočne nikdy neprekračujte hranice, ktoré by mohli byť čo i len náznakom nepríjemne jednému z vás. Potom si môžete aj skutočne príjemné veci, skutočne znechutiť a sprotiviť. No a to by bola skutočne veľká – preveľká škoda.

Žena v boxerských rukaviciach si drží ruky pred prsiami