Záhradný domček

Ak vlastníte záhradu v záhradkárskej oblasti, v ktorej nie je dovolené celoročné bývanie, ale chceli by na záhrade postaviť aspoň malý domček, kde by ste mohli napríklad prespať počas víkendu alebo s deťmi cez prázdniny, či počas úrody, kedy je na záhrade kopec práce, a neoplatí sa vám každý deň do záhrady dochádzať, no postavenie takéhoto domčeka je finančné veľmi náročné a okrem toho na stavbu potrebujete množstvo povolení a papierovačiek, do ktorých sa vám jednoducho nechce. V tom prípade zbystrite pozornosť, pretože spoločnosť Euro-mobilné domy má pre vás skvelé riešenie.

mobilný dom

A tým je mobilný dom DD83 Stacaravans Spiegel Euro-mobilnedomy. Ide o jednoduchý malý sezónny domček, ktorý bude presne spĺňať svoj účel na vašej záhradke. Ľahko sa môže zmontovaný priviesť a znovu niekam odviesť. V domčeku už máte všetko zariadené. Interiér je síce maličký, ale úplne si s ním vystačíte na víkendové a dovolenkové pobyty u vás na záhrade. Domček obsahuje malú spálňu s manželskou posteľou, kuchynskú linku bez drezu, malú obývačku a jedálenský kút s úložným priestorom. Interiér sezóneho domčeka môžete vidieť naživo po dohode s obchodníkmi zo spoločnosti Euro-mobilné domy.

mobilný dom

Domček je malý a vyhovuje nenáročnejším klientom, ktorí domček potrebujú naozaj len na sezónne a príležitostné prespanie. Ak rozmýšľate nad niečím väčším alebo domom s väčším vybavením, môžete si pozrieť ďalšie domy z ponuky Euro-mobilné domy. Spoločnosť ma momentálne v ponuke 80 druhov mobilných domov vhodných na príležitostné, sezóne alebo aj celoročné spanie a bývanie. Stačí si vybrať ten správny pre vás a vašu záhradku a spoločnosť vám ho zmontovaný dovezie a postaví priamo na pozemok. Aktuálnu ponuku mobilných domčekov nájdete aj na internetovej stránke spoločnosti Euro-mobilné domy, kde sa dozviete všetky základné informácie o danom domčeku.