Vyspelá technika do každej domácnosti – parný prístroj SteamOne

Para je už dávno silným pomocníkom v modernej domácnosti. Pracujú s ňou práčky, umývačky, najrôznejšie čističe a samozrejme najviac sa uplatní pri žehlení. Štandardné sú naparovacie žehličky alebo parné stanice, ku ktorým ale potrebujete dosku. Paru však využívajú aj žehličky vertikálne, s ktorými sa dá bielizeň žehliť bez dosky, napríklad na ramienku.
malý obchůdek
Výhody parného žehlenia Ak ráno zistíte, že dôležitá schôdzka sa posunula o hodinu skôr, alebo jednoducho len zaspíte, stačí odev zavesiť na stojan a pomocou pary vyrovnať záhyby či pokrčenie. Para má tiež schopnosť zbaviť odev nepríjemných pachov, čo sa napríklad veľmi hodí po návšteve zafajčenej reštaurácie, alebo tiež textilný materiál dezinfikuje.

Manipulácia Tieto prístroje sa dajú jednoducho zložiť a sú veľmi dobre skladné. Po použití je ich možné ľahko uložiť do skrine alebo pod posteľ. Aj manipulácia je nenáročná, sú totiž vybavené praktickými pojazdnými kolieskami.
oblečení na posteli
Porovnanie s klasikou Parná technika má v porovnaní s bežnými naparovacími žehličkami alebo parnými stanicami svoje veľké výhody. Pri žehlení nie je potrebná žehliaca doska ani iná plocha. Systémy totiž disponujú teleskopickou tyčou s ramienkom, vďaka čomu prebieha žehlenie rýchlejšie a bez veľkých nárokov na miesto. Sú aj bezpečné, zaručujú bezpečný parný náraz o teplote pary 98 stupňov, bez rozžeravenej plochy.
ramínko na šaty
Táto vlastnosť a spôsob žehlenia zároveň zaisťuje žehlenie aj odevov, ktoré sa klasickým žehlením udržiavať nedali, prípadne bolo pre nich žehlenie úplne zakázané. Ide napríklad o obleky, košele, šaty s čipkou, odevy z jemných materiálov, smokingy, saká a podobné odevy. Toto žehlenie navyše nezanecháva na látke poškodzujúce odlesky a neprežehľuje švy. Systémy nie sú primárne určené pre žehlenie drobných či malých kusov odevov, ale pre operatívne žehlenie väčších a chúlostivých druhov odevov. Prístroj je k plnému výkonu pripravený veľmi rýchlo, približne do jednej minúty.