Prepravky do domácnosti

Predstavujeme vám praktické skladacie prepravky od firmy Schoeller Allibert. Tieto skladacie prepravky sú skvelým pomocníkom, nie len pre obchodníkov, ale aj do každej domácnosti. Vďaka svojej vysokej nosnosti do nich môžete naukladať naozaj veľa a urobiť si konečne poriadok vo vašej komore, pivnici, šope, kuchyni, alebo všade tam, kde prepravky môžete využiť. Skladacie prepravky sú perfektné aj do auta na nákupy. Prázdny nevyužitá prepravka sa ľahko zloží tak, aby vám zaberala v kufri auta čo najmenej priestoru. Keď nakúpite, prepravku ľahko rozložíte a vložíte do nej nákup z vášho nákupného košíka a odveziete si ho bezproblémov domov.

prepravka

Nemusíte sa báť, že sa vám niečo vyleje alebo prevráti ako v taške. Skladacia prepravka je skvelá aj na prenášanie kvetín alebo ovocia a zeleniny z obchodu, či vašej záhrady. Môžete si byť istý, že kvety alebo ovocie a zeleninu bezpečne a bez poškodenia preveziete domov, alebo na iné želané miesto. Sami uvidíte, že skladacia prepravka je pomocník, ktorý vám uľahčí množstvo práce aj času a transportuje v ňom bezpečne všetky vaše veci. A keď ho nebudete potrebovať jednoducho ho zložíte a odložíte. A čo je na tom najlepšie, že nepotrebujete k tomu ani veľa priestoru.

prepravka

Neváhajte a objednajte si skladaciu prepravku od firmy Schoeller Allibert aj vy do vašej domácnosti či na cesty do auta. Skladacia prepravka je kúpa, ktorá sa naozaj oplatí. Môžete napríklad prekvapiť rodinu a zobrať ju na piknik. Dokonca vás to nemusí ani veľa stáť. Stačí nabaliť zopár drobností na jedenie a pitie. Všetky potrebné veci sa vám zmestia do skladacej prepravky, a keď budete z výletu odchádzať len prepravku jednoducho poskladáte a hodíte do auta. Užite si s vašou rodinou krásne chvíle a transport veci nechajte na nás. Rozžiarené oči a úsmev vašich detí za to naozaj stojí.