Elegancia sprchového kúta so sklenenou zástenou

Pri riešení sprchovacieho kúta je vhodné vziať do úvahy rozmery kúpeľne, životný štýl a potreby zákazníka. Moderné trendy v podobe „walk in sprchy“, teda sprchy bez žľabovej vaničky sú u zákazníkov veľmi obľúbené, najmä pre ich bezpečnosť, praktický nápad a ľahké udržiavanie.

Bez ohľadu na riešenie, či so sprchovou vaničkou alebo bez nej, najdôležitejšie je premyslieť si osadenie pevnej sklenenej zásteny tak, aby sa vytvoril harmonický a útulný sprchovací kút v priestoroch kúpeľne.

bathroom-1336165_640

Pri riešení Vám pomôže ponuka sklenenej zásteny sklenena zastena Lmmont , ktorá má mnoho riešení a dizajnov funkčnej sklenenej zásteny. Jej tvary sú takisto rozmanité, povrchová úprava skla je v ponuke od čírej, matnej, s pieskovanými motívmi, dymovej alebo aj aplikácie z grafoskla. Kúpeľňa si vyžaduje mimoriadne bezpečnostné riešenia a týka sa to aj použitia sklenenej zásteny, ktorá je spoľahlivá, odolná a pre zákazníka bezpečná, s certifikátom kvality a s dokonalou technológiou výroby.

Spravidla sa jedná o bezrámový systém osadený priamo do steny, podlahy alebo stropu, riešenie a rozmery závisia od vkusu zákazníka. Výhody bezrámových riešení sú veľké, najmä hygiena a udržiavanie – žiadne rohy, kryty, prekrývajúce obloženia, ktoré sú náchylné na vodný kameň, plesne a iné nežiadúce javy v kúpeľni. Údržba je jednoduchá, obzvlášť pri ponuke sklenenej zásteny so špeciálnou úpravou proti usadzovaniu vody a vytváraniu vodného kameňa.

V porovnaní s klasickým kachličkovým obkladom je sklenená zástena elegantnejšia, luxusnejšia, nadčasová a má viac praktických vlastností. Správne osvetlí a zväčší aj malú kúpeľňu, dodá jej intimitu, elegantný vzhľad a vzdušnosť.

bathroom-2132342_640

Sklenená zástena v ponuke je inovatívnou náhradou predchádzajúcich murovaných stien s obkladmi s jednoduchými nadčasovými líniami a s praktickým využitím. Je dne súčasťou mnohých kúpeľní a pozitívne ohlasy zákazníkov sú dôkazom jej výhod.