Čo chcú muži vo vzťahu

Pochvalu a uznanie
Máme radi časté uistenie o sebe, o našich kariérnych dráhach, o našej užitočnosti ako partner, o našom sexuálnom statuse a o našej atraktívnosti (okrem iného).
Poznám veľa mužov, ktorí mi každý mesiac hovorili, že ich partneri len zriedka informujú, čo sa im páči. Aj keď to môže byť pravda, že muži potrebujú relatívne menej časté verbálne chvály ako ich ženské náprotivky, sme radi keď nás chválite a odvďačíme sa za to.

model

Takže dámy, nechajte svoju chválu vypustiť z reťaze. Povedz svojmu mužovi presne to, čo si o ňom myslíte a aký je atraktívny. Dajte mu vedieť, aké fyzické vlastnosti sú obľúbené. Povedzte mu, aké atraktívne je, keď niečo povie určitým spôsobom, keď niečo dosiahne, alebo keď ťa vezme na rande. Vaša chvála ho nezmení, pomôže mu to byť milovaný.

Rešpekt
Muži cítia úctu ako lásku.
Ak má pocit, akoby ste s ním nesúhlasili, o jeho kariére alebo veci, o ktorých sa domnieva, že sú neoddeliteľnou súčasťou toho, kto je ako muž, bude mať ťažké dôverovať a  milovať  vás.
Myšlienkový proces za to, že "ak nerešpektuje, kto som v mojom jadre, potom ako naozaj chce, čo je pre mňa najlepšie?"
Ak partnerka muža nerešpektuje jeho cestu alebo poslanie v živote, potom bude veľmi ťažké cítiť niečo iné ako úzkostnú potrebu oddeliť sa od nej.

černoch

Pocit sexuálneho spojenia
Muži a ženy sa prepájajú prostredníctvom sexu a komunikácie, ale vo všeobecnosti sa ženy lepšie spájajú prostredníctvom verbálnej komunikácie a muži sa lepšie spájajú prostredníctvom sexu.
Znamená to, že muži potrebujú každý deň sex so svojimi blízkymi partnermi, aby sa cítili prepojení? Vôbec nie.
Často muž začne sex len preto, aby sa ubezpečil, že ste mu stále sexuálne k dispozícii. Takže k mojim milujúcim čitateľom, keď sa muž k vám nakloní cez posteľ, pobozkajte ho, milujte ho a ubezpečte ho, že vás stále zaujíma. To všetko mu môže stačiť aby vás miloval a cíti sa veľmi milovaný.