Úžasné led osvetlenie do detskej izby

Všimli ste si, že doba sa postupne mení? Týka sa to aj v zmene typov osvetlenia rôznych častí domácností, napríklad kuchyne, obývacej miestnosti alebo aj detských izieb. V detských izbách staré kovové lampy nahradili krásne lampy do detských izieb s motívmi detských obľúbených hrdinov a rozprávkových postavičiek a tiež aj praktické nočné svetlá do zásuvky. Každý predsa chcem svojmu dieťatku vyčariť úsmev na tvári a chceme, aby sa cítili vo svojej detskej izbe ako v raji. To docielime aj v podaní krásnych lampičiek a vhodného osvetlenia.

led-ziarovka-18w-studena-biela-smd2835-e27

Na osvetlenie písacieho stolíka môžeme kľudne použiť led osvetlenie. Je to najmodernejšia voľba osvetlenia. Môžu mať luster v tvare lienky, chlapci s motívom áut alebo pre dievčatká s motívom Hello Kitty, čo je veľmi obľúbená postavička. Deti milujú napríklad aj hviezdy na strope v podobe nočnej oblohy a iné. Lampy do detských izieb môžeme osadiť úspornými led žiarovkami. Tie nám ušetria elektrickú energiu a tým aj životné prostredie. Navyše majú veľmi dlhú životnosť, čo oceníte ako rodič dieťaťa. Poznáme rôzny typy lámp do detských izieb, ako napríklad stolové lampy, nástenné lampy alebo lampy do zásuvky. Stolové lampy môžeme vidieť v detských izbách asi najčastejšie. Potrebujú mať priame osvetlenie písacieho stola pri robení si školských domácich úloh.

31344_ziarovka-240v-75w-e27-cira-56x98mm-shockproof

Výhodou nástenných lámp je, že nezaberajú miesto na nočnom stolíku. Dieťa nemôže tiež svetlo zhodiť na zem. Obľúbené led svetlá Ledprodukt do detských izieb sú aj led svetlá do zásuvky. Sú veľmi úsporné a dieťa sa nebude báť strašidla vo svojej detskej izbe. Deti majú veľmi veľkú fantáziu a predstavivosť a dosť často sú bojazlivé. Práve malé svetlo do zásuvky im pomôže prekonať strach zo strašidla. Áno, deti sa boja tmy. Je to potvrdené. Ale so svetlom do zásuvky budú spinkať po celú noc. Ak vaše dieťa v noci cestuje, určite mu pomôže svetlo, aby sa mohlo orientovať po byte alebo rodinnom dome.