Svetový deň divadla. Hollywoodskí herci, ktorí sa zúčastňujú divadelných inscenácií

Skutočným festivalom je Deň divadla, nielen pre profesionálov, ale aj pre fanúšikov divadelného umenia. K tomuto dňu sa spravidla premietajú predstavenia, rôzne divadelné festivaly a iné slávnostné podujatia.

kino

Ktorí herci sa pravidelne zúčastnia?

·         Benedikt Cumberbatch
Kariéra všetkých hercov „Sherlocka“ Benedikta Cumberbatch začala v divadle. V roku 2001 herec hral hlavnú úlohu v klasických hrách v Open Air Theatre v parku Rigens, v divadlách Almeida, Kráľovskom dvore a Kráľovskom národnom divadle.
V roku 2010 sa Cumberbatch zúčastnil detských monológov – divadelnej produkcie v divadle Old Vic v Londýne, ktoré zahŕňalo veľa hviezd. Za úlohu v hre Frankenstein v roku 2012 bola hercovi udelená cena Laurence Oliviera a cena divadla Evening Standard. V roku 2015 si zahral Benedikt Cumberbatch Shakespearov Hamlet.

promítání

·         Hugh Jackman
Populárny herec Hugh Jackman, najlepšie známy pre jeho úlohu ako superhrdina mutanta Wolverina v sérii sci-fi filmov X-Men , tiež hral v divadle. Zvlášť, on hral v austrálskej produkcii muzikálu Sunset Boulevard , v muzikáli Kráska a zviera , v hudobnom Oklahoma v Royal National Theatre v Londýne (pre rolu Curly MacLane bol nominovaný na Laurence Olivier Award).

·         Daniel Radcliffe
V roku 2007, hviezda z filmov o Harrym Potterovi Daniel Radcliffe sa objavil v divadlách West Ende a neskôr na Broadwayi, hral asistenta ženícha v hre Equus. Podľa sprisahania sa Radcliffov hrdina dostáva do erotických vzťahov so svojimi koňmi. V jednej scéne sa herec objavil úplne nahý. Taktiež sa Radcliffe zúčastnil hudobného štýlu Ako sa stať úspešným podnikateľom, nerobiac nič a vystúpením Cripple z ostrova Inishmaan .

projektor

·         Natalie Portman
Záujem o divadlo Natalie Portman sa začal manifestovať už v detstve. Natalie strávila všetky svoje sviatky v tábore Stagedoor Manor Performing Arts. Za 10 rokov sa dievča zúčastnilo odovzdávania pre hru Ruthless! a bola vybraná hereckou skupinou Laura Bell Bundy. Natalia Portman sa začala objavovať na scéne častejšie: hrala v Broadway výrobe Denník Anny Frankovej  a úlohu Nina v hre Čechovovho Racka.