Chuť na sex aj po ťažkom dni?

„Keď sa darí, tak sa darí“ si povieme ironicky v deň, kedy nám všetko od rána padá z rúk. A známe sú nám tiež situácie, kedy máme za sebou náročný deň a večer na intímne chvíľky so svojou partnerkou už nemáme ani pomyslenie. Teda samotná predstava je príjemná, ale organizmus, psychika a ďalšie faktory sú skrátka niekedy proti a telo štrajkuje. Tým pádom ten pokazený deň ani pekne nezakončíme.

muž, tvár, vankúš

Takto to ale nemôže ísť stále. Jasné, máme lepšie dni a tie horšie, ale ak sa spomenutá situácia opakuje častejšie a kvalitný styk sa pre vás s partnerkou stáva tabu, je zrejme vhodné hľadať nejaké riešenie. A to pritom nemusí byť zložité, možno stačí regulovať niektoré faktory.

Či skúsiť niektoré triky a hlavne nemyslieť na nič iné, len na pohodlie domova a na to, že ste konečne so svojou partnerkou. Myslieť na to, čo sa stalo v práci alebo niekde inde, to už zostáva v tento moment pomerne zbytočné, ale hlavne to kazí prirodzenú vášeň a uberá vás to o príjemné pôžitky, o ktoré sa ešte môžete vzájomne obohatiť. Dostaví sa psychická pohoda, uvoľnenie, zvyšuje sa apetít a spolu s ním aj vaše libido.

posteľ, nohy

To je však ten ľahší prípad. Nemalé percento mužov postihujú príznaky erektilnej dysfunkcie. V takom prípade už možno psychická pohoda sama o sebe nestačí a riešením je viagra predaj, alebo alternatíva, akou sú generiká a liečivá dostupné bez predpisu. Vtedy vedia byť zaujímavým riešením prípravky na prírodnej báze s obsahom viacerých funkčných látok, čo sa podpisujú pod lepšiu fyzickú kondíciu, psychickú vyrovnanosť a hlavne zvyšujú libido, respektíve chuť na sex.

Mali by sme sa však zamerať aj na snahu odstrániť vzniknuté problémy úplne prirodzenou cestou. Zázraky v tomto smere dokáže spraviť pohyb. Nemusíme lámať športové rekordy, ale taká cca hodina pešej chôdze cez park, či prechádzka na bicykli sú faktorom lepšej nálady, zlepšenej fyzickej kondície a opäť ide o riešenie, ktoré zvyšuje libido.