Aké kvality hľadajú ženy u mužov?

Neexistuje dokonalý muž ani dokonalá žena, ale asi sa zhodneme na tom, že existujú určité kvality, ktoré robia človeka výnimočným.

polibek.jpg

Trpezlivosť je črtou, ktorá chýba v mnohých vzťahoch – veľa mužov je netrpezlivých a žien tiež. Aby existovala láska vo vzťahu, musí byť prítomná aj trpezlivosť. Vďaka nej vás partnerka bude milovať a vzťah vydrží aj prípadné nedorozumenia. Trpezlivosť je vo vzťahu kľúčová; môže udržať manželstvo pokope aj viac ako celé desaťročia – je čistá a láskavá. Jedinečný človek chápe, že vzťah nemôže byť bez nej úspešný, pretože tvorí jeho jadro.
 
Vernosť.Ani netreba kontrolovať štatistiky, aby sme vedeli, že veľa mužov podvádza svoje partnerky. Jedinečný človek však vyniká, nevidí podvádzanie ako možnosť; vie, že podvádzanie nemá miesto vo vzťahu; chápe, že nevera je necitlivá, nezrelá a nespravodlivá voči žene, ktorá sa pravdepodobne rozhodla držať sa muža a zostať mu verná.
 
Pracuje na vzťahu.Vzťah je práca, v ktorej nie je možné pracovať na čiastočný úväzok – buď ste vo vzťahu, alebo nie ste – nemôžete mať úspešný vzťah, ak nepracujete tvrdo na tom, aby bol úspešný. Jedinečný človek neberie dočasné práce; oceňuje svoj vzťah a každý deň vynakladá úsilie, aby bol jeho vzťah šťastný.

Čestnosť. Koľko mužov môže skutočne uznať, že sú čestní vo vzťahu? Jedinečný človek vie, že musí byť úprimný, aby získal dôveru svojej dámy. Dôvera nie je daná, získava sa; vaše cesty, vaše činy sú to, čo vás robí dôveryhodnými alebo nedôveryhodnými; unikátny človek ide jednoduchou cestou – vyhýba sa drobným lžiam. S ním viete, že jeho áno je áno jeho nie naozaj znamená nie. Je to ťažké vybudovať si dôveru, ale nie nemožné.

hádka.png

Pochopenie. Niektorí muži by boli radšej, keby veci išli podľa nich, niektorí by radšej nerobili kompromisy a mnohí chcú mať vždy pravdu. Pravý muž sa rád postaví do pozície partnera, rád komunikuje, nerozhoduje sám, neverí, že má vždy pravdu a robí kompromisy. To všetko ho robí chápavejším človekom.